כסלו נדל"ן

איכות היא הנכס

האמתי שלנו
אנו מאמינים בפרויקטים מניבים המצטיינים בעיצוב ותכנון יוצאי דופן. צוות הארכיטקטים של החברה נוטל חלק פעיל בכל אחד מן השלבים התכנוניים והמסחריים הפרויקטים שלנו, הן בארץ והן בחו"ל. במהלך , השנים האחרונות בעשרות פרויקטים מסוג תמ"א 38, משלבי הייזום, דרך התכנון והעיצוב ועד לשלב המסירה. תהליך בחירתם של הפרויקטים נחשב לקפדני במיוחד ומטרתו לברור כאלו המתבלטים ביכולתם להשיא ערך אמתי למשקיעים. החברה מתמחה בהקמת מבני תעשייה, מרכזים לוגיסטיים, בנייני משרדים ובנייני מגורים יוקרתיים. בנוסף לפרויקטים למגורים ולמסחר בהם מעורבת החברה, נרכש מתחם האירועים ג'ויה מייה, המשתרע על שטח של 20 דונם במרכז הארץ.

כסלו נדל"ן מנהלת אסטרטגיית השקעות יציבה הנהנת מגב כלכלי רחב ומציגה שורה של אנשי מקצוע המלווים את התהליך מתחילתו ועד סופו. הצוות מביא בחשבון את כל האספקטים המרכיבים פרויקט מוצלח להצלחה ובכללם בחירה, תכנון וביצוע מוקפדים.

אנחנו יוזמים, מובילים ומנהלים פרויקטים נדלניים באנגליה, גרמניה, קפריסין, איביזה ועוד. בנינו צוותים מקומיים של מומחים המרכיבים כוורת מקצועית הנחוצה להצלחה. אנו מטפלים באופן אישי בליווי המשפטי ובבדיקות מול הרשויות, בביצוע הבנייה בשטח, בשיווקו של הפרויקט ובמימונו. המעורבות שלנו לאורך הדרך כולה הוכיחה עצמה כמתכון מנצח בדרך להצלחה.

הצוות

"מכוונים לאיכות"

"ארכיטקטורה היא למעשה שיח דיאלקטי בין רעיונות אבסטרקטיים לעולם הפיסי הנמצא סביבנו. היא מעוררת קונפליקט בין שיקולים אסתטיים לצרכים, בין חזון למגבלות, בין סתירות לתשוקה.

כארכיטקטים, אנחנו אחראי ליצירת איזון בין רצונותיו של הלקוח ובין צרכיו ומגבלותיו הפיסיות שמציב השטח, ויחד עם זאת להמשיך ולהקפיד על תוצרים ברמה גבוהה מאוד. אנו מאמינים בארכיטקטורה המשלבת בין פונקציונליות ובין התאמה לבני האדם האמורים לערוך שימוש יומיומי במוצר. השאיפה הזו מייצרת פרויקטים בעלי אופי ייחודי המתעצב על פי האנשים סביבו, צרכיהם והמגבלות הפיסיות סביבם. בידיעה כי זמן הוא פקטור ממנו לא ניתן להתעלם, אנו שואפים לארכיטקטורה מינימליסטית המצטיינת בגמישות והתאמה לשאיפות ולצרכים. העצוב שלנו נחשב לעשיר ויצירתי ומושפע מאלמנטים דוגמת התחשבות במרחב, באור, בנוף ובתנועה"

Atalya Grinberg
עתליה גרינברג אלנקרי
ארכיטקטית שותפה, כסלו נדל"ן
B. ARCH בארכיטקטורה,

האקדמיה לאמנות ולעיצוב, בצלאל
ירושלים, ישראל

MBA –עם התמחות בנדל"ן במרכז הבין תחומי

ALON

Partner architect at Kislev Real Estae

BA – Economics and Management

College of Management Academic Studies

MEET THE ARCHITECTS

ARIEL PERMEN

SINCE 2013 Founder of Pixel, firm that specialize in architecture and 3D visualization
SINCE 2013 Lecturer at the Bezalel Academy of art and design, Jerusalem
2012-2013 Senior architect and head of graphics and 3D vision at Axelrod Architects
2011 Project manager at A.Lifman
2008-2012 Senior architect at Peled-Kimelman Architects
2006-2011 B. Arch, Faculty of Architecture, Bezalel Academy of art and design, Jerusalem

VERED ASTRIN PEREMEN

2011-2016 Head of team at Eliakim Architects
2006-2011 B. Arch, Faculty of Architecture, Tel Aviv university. Graduated with distinction
2006 Book editor at Ankori
2004-2011 Psychometric teacher at Ankori Psychometry

סגירת תפריט